Yokuşdibi Belediyesi Başkanı Yener KAYA yayınladığı bir mesajla bütün hemşehrilerinin ve İslâm Dünyası’nın Kadir Gecesi’ni tebrik etti.
Ramazan ayı içerisindeki en önemli gecelerden olan Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayınlayan KAYA, “Sofralarımızın misafirlerle bereketlendiği, kalplerimizin, ruhlarımızın sevinçle dolup taştığı bu günlerde, akrabalık bağlarımız, komşuluklarımız ve milletçe kardeşlik bağlarımız pekişiyor. Paylaşma duygularıyla, içimizde de kandillerin parladığı bu güzel Ramazan günlerinin Kadir gecesiyle sonuna yaklaştık. Rahmet pınarlarının çağladığı bu geceyi iyi değerlendirelim” dedi.
Başkan KAYA sözlerini, “Kadir Gecesi vesilesiyle bütün hemşerilerim, şehrimiz ve yurdumuz için mutluluk ve barış diliyorum. Başta İslâm dünyası olmak üzere; acı çeken, zulme uğrayan bütün insanlığa barış ve huzur getirmesini niyaz ediyorum. Bugün dünyanın pek çok bölgesinde soykırıma uğrayan, zulüm gören din kardeşlerimizi de dualarımızda unutmayalım. Bin aydan daha hayırlı bir gece olan Kadir Gecesi’nin, güzel Beldemiz Yokuşdibinde yaşayan bütün vatandaşlarımıza, yavrularımıza hayırlar getirmesini diliyorum” diyerek tamamladı.