Mahalle gezilerini sürdüren Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, Karakiraz Mahallesinde mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Dernek binası girişinde Karakiraz Mahalle Muhtarı Recep Yılmaz’ın karşıladığı Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, mahalle sakinleriyle bir bir tokalaştı.
Mahalle sakinleriyle bir süre sohbet eden Başkan Kaya, elbirliği içerisinde tüm sorunları aşacaklarını söyledi.
Kabadüz’ün çehresini değiştireceklerinin altını çizen Başkan Kaya, “Bilindiği üzere ilçemiz sınırları içerisinde bulunan Çambaşı Yaylası Ordu’nun turizm merkezi olma yolunda hızla ilerliyor. Burada yapımı hızla devam eden Çambaşı Kış Sporları Kayak Merkezi tamamlandığında denize en yakın Karadeniz Bölgesi’nin en büyük kayak merkezi olacak. Bu büyük yatırımla birlikte yaylamızın yaz kış hareketliliği kat ve kat artacak”dedi.
Birçok yatırımcının ilçede yatırım yapmak istediğini aktaran Başkan Kaya, “İlçemizde düşünülen büyük projeler hayatta geçtikçe birçok kişiye iş sahası açılacak. İlçemiz göç veren değil göç alan bir ilçe olacak. Ekibimle birlikte tüm projelerimizi gerçekleştirmek ve sorunlarımızı çözmek için gece gündüz çalışacağız” diye konuştu.
Kaya, ziyarette kendilerine gösterilen yoğun ilgiden dolayı mahalle sakinlerine teşekkür ettiğini ve çalışmaların artarak devam edeceğini sözlerine ekledi.
Karakiraz Mahalle Muhtarı Recep Yılmaz ise, Başkan Yener Kaya’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kabadüz için birlikte dayanışma içerisinde çalışacaklarını belirtti.
Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya’ya mahalle gezisinde, AK Parti İlçe Başkanı Halit Günaydın, Belediye Meclis Üyeleri eşlik etti.