KABADÜZ BELEDİYE BAŞKANI YENER KAYA’IN YENİ YIL MESAJI
“BAŞARININ VE YENİ HEDEFLERİN YILI OLACAK”
“2016 yılının yeniliklerin, başarının ve yeni hedeflerin yılı olması, dünyada akan kanların son bulmasına, zalimlerin ıslahına, insanlık aleminde barış, huzur ve kardeşliğin tesis edilmesine, devletimiz ve milletimiz üzerinde oynanan hain oyunların son bulması dileklerimle bütün hemşerilerimizin yeni yılını tebrik ediyorum. Saygı değer hemşerilerim yaşamımıza kattığı anılarla bir yılı daha geride bırakarak yeni beklentiler ve umutlarla yeni bir yıla daha giriyoruz. 2016 yılının ülkemize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur, mutluluk getirmesini ortak sorunların çözülmesi için yeni bir başlangıç oluşturmasını diliyorum.
Bizlere verdiğiniz gönül desteği yaptığımız ve yapacağımız işlere büyük güç katıyor. Çalışmalarımızın odağında daima sizler varsınız. İlimizi ve ilçemizi en yüksek noktaya taşımak adına her birimize önemli vazife ve sorumluluklar düşmektedir. Bunların bilinci içinde hareket etmeliyiz. İlçemizin en yakından, en uzak noktasına kadar her yerine eşit hizmet anlayışı ile hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında yine Çambaşı Kış Sporları Kayak Merkezi içinde gerçekleştirmeyi planladığımız Yaz Kayağı projeside hayat bulduğunda ilçemize her mevsim yerli ve yabancı turistlerin geldiği önemli bir turizm merkezi olacak.
İnşallah bundan sonrada hizmeti ayağınıza getiren bir anlayış ve aşkla sizlerin teveccühü ve takdirine layık olmaya çalışacağız. Yeni yılın getireceği yenilik güç ve enerji ile Kabadüz ilçemizde elbirliği içinde yeni projeler, büyük eserler kazandırmaya devam edeceğiz.
2015 yılını geride bırakırken tüm çalışma arkadaşlarımla birlikte 2016 yılının Kabadüz ilçemizin sahip olacağı birçok yatırım, eser ve proje ile çok daha güzel bir yıl olacağına olan inancımız ile bütün hemşerilerimin yeni yılını kutlar, iyi dilek temennilerimi iletirim”