Kar açma çalışmaları devam ediyor

İlçemizde yağan yoğun kar yağışı nedeniyle, Ordu Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte ekiplerimiz gece-gündüz kar küreme yol açma çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Kabadüz Merkez Ara yol çalışmaları

İlçe merkezimizdeki ara yollarımız da kanal açma zemin güçlendirme çalışmalarımız devam ediyor. Altyapı çalışmalarımız ardından beton yol çalışmaları başlayacak.

Başköy Yol Çalışmaları

Başköy Mahallesi Dikenli semti Kuştepe yolunda kanal açma, zemin düzenleme ve çakıllama yapılarak yolda iyileştirme çalışmaları yapıldı.

Ocak Ayı Belediye Meclis Toplantısı

Belediyemizin Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantımızı gerçekleştirdik. Yeni yılın ilk toplantısı hayırlara, hayırlı hizmetlere vesile olur İnşallah. Toplantımız güzel çalışmalarla dolu bir yıla vesile olsun.

Başkan Kaya yeni yıl mesajı

Ülkemizde ve tüm dünyada yaşanan olağanüstü sağlık sorunları nedeni ile 2020 yılını maalesef buruk bir şekilde geride bırakıyoruz. Tüm dünyada devam etmekte olan Covid-19 salgınının etkilerinin, yaşanan olumlu gelişmeler akabinde, 2021 yılında ortadan kalkması, yaşanılabilir bir dünyada normal hayatımıza dönmemiz en büyük temennilerimizdendir. Değerli Vatandaşlarımız;…

Gurup yolunda devam eden beton yol çalışmaları tamamlandı

Yapılan hizmetlerde ve yatırımlarda engeller kaldırılır,dağlar tepeler aşılarak yollar yapılır.” Yokuşdibi, Yeşilyurt, Gelinkaya Mahalleri dere yolu bağlantısı gurup yolunda devam eden beton yol çalışmaları tamamlandı. Uzunluğu 3700 metre olan beton yolda bizlerden desteklerini esirgemeyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve emeği…

Yol çalışmaları

Kabadüz Merkez Mahalle Karakiraz semti yolunda kanal açma zemin düzenleme çalışmaları devam ediyor.

x