Ordu’nun Kabadüz ilçesinde, Kabadüz Belediyesi ve Ordu Lokantacılar Aşçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası işbirliğiyle ilçedeki tüm lokanta ve fırında çalışanlarına kıyafet dağıttı.
Kıyafet dağıtımını Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, Ordu Lokantacılar Aşçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Kaya ile birlikte tüm ilçedeki lokanta ve fırıncı esnafını dolaşarak kıyafet dağıtımını gerçekleştirdi.
Kabadüz ilçesinin turizmle ön plana çıktığını anımsatan Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, “Ordu Lokantacılar Aşçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile birlikte güzel bir projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Lokanta ve fırında çalışanların sağlığına ve görüntüsüne büyük önem veriyoruz. Esnaf arkadaşlarımız çalıştıkları süre içerisinde kıyafetlerini giyecekler”dedi.
Ordu Lokantacılar Aşçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Kaya da, gerçekleştirdikleri projenin sağlık ve görüntü açısından önemli olduğunu söyledi.
Kıyafet dağıtımını Kabadüz Belediyesi ile birlikte ortaklaşa gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Mehmet Kaya, “Kıyafet dağıtımını il genelinde ilk defa Kabadüz ilçesinde uyguladık. İlçemizde tüm fırın ve lokanta esnafına kıyafet dağıtımını belediye başkanımızla birlikte gerçekleştirdik” şeklinde konuştu.