Ulaşım konusuna hassasiyetle yaklaştıklarını belirten Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, “Günlerce devam eden aşırı yağışlar nedeniyle aksayan çalışmalarımıza hızla başladık”dedi.
Büyükşehir Belediyesi, Karayolları ve Kabadüz Belediyesi havaların düzelmesiyle birlikte ilçenin birçok noktasında çalışmalarına hız verdi.
Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, hava koşullarının iyileşmesiyle birlikte aksayan işlerin hızla yapılmaya başladığını söyledi.
İlçeyi daha modern ve yaşanabilir bir hale getirmek için çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini ifade eden Başkan Kaya, “Hava şartlarının düzelmesi ile birlikte asfaltlama, kanal açma, zemin düzenleme çalışmalarımıza hız verdik. Hemen hemen her mahallemizde yaptığımız çalışmalar ile ilçemizde ulaşımın rahat ve daha modern bir şekilde sürmesini hedefliyoruz” dedi.
İlçede Büyükşehir Belediyesinin asfaltlama çalışmalarına başladığını belirten Başkan Kaya, “İyileşen hava koşullarıyla birlikte Büyükşehir Belediyemiz Turnalık merkezinde asfaltlama çalışmalarına başladı. Öte yandan Karayolları ekiplerimiz yağışlar nedeniyle bozulan Ordu–Çambaşı karayolunda da iyileştirme ve asfaltlama çalışmalarına başladı ” şeklinde konuştu.