AK Parti Ordu Milletvekili Fatih Han Ünal, Kurban Bayramı dolayısıyla Ordu’nun merkez, ilçe, belde ve köylerinde vatandaşlar ile bayramlaştı.
AK Parti Ordu Milletvekili Fatih Han Ünal, Kabadüz ilçesi, Yokuşdibi beldesi, Turnalık Obası, Çambaşı Yaylası ve Mesudiye ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bayramlaştı. Milletvekili Fatih Han Ünal’a, Yokuşdibi Belediye Başkanı Yener Kaya, Kabadüz İlçe Başkanı Abdurahman Baş, Altınordu İlçe Başkan Yardımcısı Celal Durmuşoğlu, İl Yönetim Kurulu Üyesi Bagi Çapa, Sebayittin Alan ve İsa Türkcan, eşlik etti.
İlk ziyaretini Kabadüz ilçesinde gerçekleştiren Milletvekili Fatih Han Ünal, burada teşkilat mensuplarıyla birlikte esnafları tek tek ziyaret edip, esnafın ve vatandaşın bayramını kutladı. Ardından Yokuşdibi, Turnalık, Çambaşı ve Mesudiye ilçesini ziyaret eden Milletvekili Ünal, vatandaşlarla sohbet edip çay içti.
Bayram ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşlarla sohbet eden Milletvekili Ünal, Bayramların birlik ve beraberlik günleri olduğunu belirterek, “AK Parti’nin iktidara geldiği son 11 yıldır ülkemiz büyük bir kalkınma ve demokratikleşme hamlesine sahne oluyor, Ordu’da ilçelerinde, köylerinde, beldelerinde hükümet yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyor, inşallah, önümüzdeki yerel seçimlerde de şehrimizin önü açılacak. Biliyorsunuz ilimiz artık Büyükşehir oldu. Bu çok önemli. Büyükşehir Ordu’nun gelişme ve kalkınmasını hızlandıracak bir yerel yönetim anlayışı AK belediyecilik anlayışı siz halkımız sayesinde gerçekleşecek” dedi.
Öte yandan, Milletvekili Fatih Han Ünal, il teşkilatı tarafından düzenlenen bayramlaşma törenine katılamazken, ziyaretlerin ardından Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül’ün babası Mehmet Gül’ün cenaze törenine katıldı

kaynak ıha