Kabadüz ilçesinde Elif Sosyal Yardımlaşma Derneği, Ordu Büyükşehir ve Kabadüz Belediyesi işbirliğiyle “Bayanlar Lokali” açıldı.
Bayanlar Lokali açılışında konuşan Belediye Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, ilçede yaşayan bayanlar için güzel bir mekan hazırlandığını söyledi.
İlçede bayanlar lokalinin eksikliğinin her zaman hissedildiğini belirten Başkan Kaya, “Elif Sosyal Yardımlaşma Derneği, Ordu Büyükşehir ve Kabadüz Belediyesi işbirliğiyle ilçemize bayanlar lokalini kazandırdık. Açılışını gerçekleştirdiğimiz lokalimizin ilçemize ve bayanlarımıza hayırlı olmasını diliyorum”dedi
Kaya, sosyal ve kültürel anlamda hayata geçirdikleri her projenin vatandaşların huzur ve mutluluğu için olduğunu sözlerine ekledi.
Açılışa, Kabadüz Kaymakamı Yunus Can İnal, Belediye Başkanı Yener Kaya, Elif Sosyal Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yeter Yılmaz, Almanya Müsiad Başkanı Güleser Topuz, Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Gözpınar, Milletvekilleri aday eşleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.