Belediyecilik işte böyle birşey

Yine yollarda ;

Yokuşdibi Beldesi’nin su arıza ekipleri, eksi 20 derece fırtınaya rağmen  beldenin içme suyu şebekesinde meydana gelen arızayı gidermek için yaya olarak yollara düştüler.
Yokuşdibi Belediye Başkanı Yener Kaya, geçen ay yaşanan sıkıntıda hava şartları bu kadar zor değildi. Bu seferki arıza keğiş köprü mevkiinde oluştu. Personelimiz hediklerle ilk gün arızanın yaşandığı yere 4 saat de ulaştı. Arıza tespit edildi ve süratle ana borunun tamiratına geçildi. Ama bu sefer karşımıza bölgenin coğrafyasından kaynaklanan vanaların uzakta kalması, işimizi 2 kat daha zorlaştırdı.3 kişilik ekiple 2300 rakımda bulunan Ortaoba da bulunan aktarma deposuna çıkıldı sular kesildi tamir işleminden sonra 2.gün yine 3 kişilik ekip tekrar ayni bölgeye çıkıp  şebekeye tekrar su verildi. Bu zaman karşı yarıştı ve personelimizin üstün gayretleri ile   Arızanın giderilmesi ikinci gün akşam saatlerine kadar sürdü” diye konuştu.
Kaya, özverili çalışmalarından dolayı Cemil Güney,  Akın özdemir, Kader Aydın ve Temel Karabulut’a Beldemizden bize destek veren İsa KOÇ’a teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.