Orduspor Kulübü Başkanı Doç.Dr. Nedim Türkmen Kabadüz ilçesindeki tüm öğrencileri Orduspor-MKE Ankaragücü karşılaşmasına geçtiğimiz günlerde davet etmişti.

Kulüp Başkanı Türkmen, sözünü tutarak bugün Kabadüz’de eğitim gören 650 öğrenciyi, Orduspor-Ankaragücü karşılaşmasını seyretmelerini sağladı.

Kabadüz Kaymakamı Engin Avcı, Kulüp Başkanı Doç.Dr.Nedim Türkmen’e teşekkür ederek, Orduspor Yönetim Kurulu Üyesi Adem Türkmen’e Başkan Türkmen adına teşekkür çiçeği taktim etti.

Kabadüz ilçesindeki öğrenciler bugün oynanan Orduspor-MKE Ankaragücü karşılaşmasını ücretsiz olarak izledi.
Daha öncesinde farklı okulların öğrencilerini maçlara davet ettiklerini hatırlatan Orduspor Kulübü Başkanı Doç.Dr. Nedim Türkmen, “Orduspor-MKE Ankaragücü karşılaşmasına Kabadüz ilçesindeki tüm öğrencileri davet ettik. Bu şekilde şimdiden geleceğin Orduspor taraftarını yetişiyoruz. Daha öncesinde hiçbir futbol karşılaşmasını tribünlerde seyretmeyen çocuklarımızın bu heyecana ortak olmalarını sağlıyoruz. Zaman içerisinde tüm ilçelerden öğrenci grupları getirerek Orduspor’u çocuklarımıza hem tanıtıp, hem de geleceğin taraftarının şimdiden yetişmesini sağlayacağız.” dedi.

Kabadüz Kaymakamı Engin Avcı ise, Orduspor kulüp Başkanı Türkmen’in bu jestine teşekkür ettiğini söyleyerek, “Kabadüz’de ki tüm öğrencilerimizi bu karşılaşmayı seyretmeleri için 19 Eylül stadına getirdik. Hayatlarında ilk kez spor müsabakası seyreden öğrencilerimiz var. Çok mutlu oldular. Bu mutluluğu yaşatan Sayın Nedim Türkmen’e teşekkür ediyorum.”diye konuştu.