AK Parti Düzce Milletvekili ve Aile Bütünlüğünün Korunması Araştırma Komisyonu Başkanı Ayşe Keşir, Kabadüz ilçesi Esenyurt Mahallesinde akraba ve mahalle sakinleriyle buluştu.
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Ordu’ya gelen AK Parti Düzce Milletvekili ve Aile Bütünlüğünün Korunması Araştırma Komisyonu Başkanı Ayşe Keşir, Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya’nın ev sahipliğinde Esenyurt mahallesine gelerek burada yaşayan akrabalarıyla buluştu.
Esenyurt mahallesine gelen AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’i mahalle girişinde çok sayıda kişi karşıladı. Herkesle tek tek tokalaşan Milletvekili Keşir kendisini her zaman Ordulu hissettiğini söyledi.
Misafirperverliğinden dolayı Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya’ya teşekkür ettiğini ifade eden Milletvekili Keşir, “Bana gösterdiğiniz ilgiden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hayatımın her döneminde atalarımın geldiği burayı çok merak ediyordum. Çok şükür bugün akrabalarımla tanışma fırsatı buldum”dedi.
Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya’da, kendilerini ilçelerinde ağırlamaktan büyük memnuniyet yaşadığını ifade etti.
Çeşitli ikramların yapıldığı günde Başkan Kaya, AK Parti Düzce Milletvekili ve Aile Bütünlüğünün Korunması Araştırma Komisyonu Başkanı Ayşe Keşir’e ilçeyi gösteren tablo hediye etti.