Kaymakamlar kararnamesi ile Kabataş Kaymakamlığı’na atanan Kabadüz Kaymakamı Engin Avcı onuruna veda yemeği düzenlendi.

Çambaşı Yaylası’nda bir dağ evinde düzenlenen veda yemeğinde ilk olarak konuşan Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, Kaymakam Engin Avcı’nın hoşgörülü ve başarılı bir görev anlayışı içerisinde ilçeye hizmet ettiğini belirtti.

Kaymakamın ilçede iz bırakan hizmetleri olduğunun altını çizen Kaya, şunları söyledi:

“Kaymakamımızla görevi süresince uyumlu çok güzel çalışmalarımız oldu. Tüm etkinlik ve diyaloglarımızda kamu kurumları arasında olması gereken dayanışmayı esas aldık. Her zaman kapısını sonun kadar halka açtı. Halkın içinde oldu, onların sorunlarıyla yakından ilgilendi. İlçemizin tanıtımına büyük önem vererek, ilçenin kaderini değiştirecek Çambaşı Kayak Merkezi, oteller ve karayolu gibi önemli yatırımların ilçeye kazandırılmasında büyük emek ve fedakarlık gösterdi. Kendisine ilçemize yapmış olduğu sayısız hizmetlerinden dolayı şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyorum.”

Daha sonra söz alan Kabadüz Kaymakamı Engin Avcı, ömrünün sonuna kadar Kabadüz ilçesini unutmayacağı söyledi.

Kendisi için düzenlenen organizasyona teşekkür ettiğini belirten Avcı, “Kabadüz ilçesinde göreve başladığım günden bu güne kadar çok güzel çalışmalarımız oldu. Siyasi parti temsilcileri, Belediye Başkanı, sivil toplum kuruşları ve daire amirlerimizle birlikte ilçemize hizmet ettik” dedi.

Konuşmanın sonunda Kaymakam Engin Avcı’ya Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya ile bazı kurum ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerince hazırlanan plaketler verildi.

Yemeğe, Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, İlçe Jandarma Garnizon Komutanı Yüzbaşı Birkan Bağcı, İlçe Emniyet Amiri Baş Komiser Mehmet Ali Garip, Siyasi Parti ve Sivil toplum kuruluşları temsilcileri, muhtarlar ve daire müdürleri katıldı.