Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, muhtarlarla Çambaşı Yaylasında bir araya gelerek kahvaltı yaptı.
Belediye Meclis Üyeleri ve daire müdürlerinin eşlik ettiği kahvaltı sonrası muhtarlarla toplantı yapan Belediye Başkanı Yener Kaya, ilçeye nasıl hizmet verecekleri konusunda muhtarlara detaylı bilgi verdi.
Konuşmasını hayırlı olsun dilekleriyle başlayan Başkan Kaya, “Gerçekleştirdiğimiz toplantımızın tüm muhtarlarıma ve bizlere hayırlı olsun. Hepimiz ilçemiz için el birliğiyle birlikte çalışacağız. Allah’ım hepimize kolaylık versin, hiçbirimizi utandırmasın” dedi.
Mahalle muhtarlarının kendilerinin gözü kulağı olacağını belirten Kaya, “Bizim göremediğimiz sizler görebilirsiniz. Sorunları tespitinde ve hizmetlerin akışında sizlerin bizlere vereceği destek çok önemlidir. Bu nedenle birlik beraberlik içinde iyi diyaloglar ile hizmetlerimizi yapacağız” diye konuştu.
İlçenin çehresini el birliğiyle değiştireceklerini ifade eden Kaya, “Tüm mahallelerimizdeki hizmetlerimizi öncelik sırasına göre yapacağız. İlçemizin birçok hizmete ihtiyacı var. Bu hizmetleri bir bir gerçekleştirirken bir yandan da turizmi geliştirmek için çeşitli çalışmalar yapacağız. Bu çalışmalar ile ilçemizin doğasını, kültürünü ve tarihi dokularını tüm ülkeye tanıtacağız. Turizmi en üst düzeye getirdiğimizde insanlarımızın yaşam kalitesinin en üst noktaya çıktığını, işsizliğin büyük ölçüde önüne geçildiğini birlikte göreceğiz” şeklinde konuştu.
Konuşmanın ardından bir bir söz alan mahalle muhtarları mahallesindeki sorunlarını anlatarak, çözüm aşamasında fikir alış verişinde bulundu.