KABADÜZ KÜLTÜR MERKEZİ İHALE EDİLDİ

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından kısa bir süre önce projesi hazırlanan Kabadüz Kültür Merkezi ve İlçe Belediyesi hizmet binasının ihalesi yapıldı.

İlçelerde ihtiyaç duyulan sosyal yaşam alanları, Büyükşehir Belediyesinin hazırladığı projelerle hayata geçiriliyor. Başkan Enver Yılmaz, Kabadüz’de yapılacak kültür merkezi ve belediye hizmet binasının ilçede büyük bir eksikliği gidereceğini söyledi.

İLÇENİN CAN DAMARI OLACAK

Proje tamamlandığında hem sosyal etkinliklerin yapılacağı hem de belediye hizmetlerinin verileceği bir yapının ortaya çıkacağını belirten Başkan Yılmaz, “Projeyi kültür merkezimiz ve belediye hizmet binamızın bir arada olacağı şekilde hazırladık. Arsa alanı 2 bin 566 m², inşaat alanı ise 3 bin 809 m² olan Kültür Merkezi Projemiz ilçenin can damarı olacak” dedi.

BELEDİYE HİZMET BİNASI DA PROJE İÇERİSİNDE YER ALACAK

Başkan Enver Yılmaz yaptığı açıklamada, “Kültür Merkezi Projemiz kapsamında belediye hizmet binası, 140 kişilik çok amaçlı salon, sığınak, sanatçı hazırlık odası, sergi salonları, giriş holü ile fuaye alanı, kafeterya, atölyeler ve kütüphane bulunacak” diye konuşt