Kabadüz ilçesini ziyaret eden AK Parti Ordu Milletvekili Fatih Han Ünal, “Hepimizin varlık sebebi ülkemize, ilimize hizmet etmek, vatandaşımızın yüzünü güldürmek onları mutlu etmektir” dedi.

AK Parti Ordu Milletvekili Fatih Han Ünal, Kabadüz ilçesini ziyaret etti. Milletvekili Ünal’ı ilçe merkezinde Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, AK Parti İlçe Başkanı Halit Günaydın ve ilçe teşkilatı karşıladı. İlk olarak parti binasında ilçe teşkilatıyla bir araya gelen Milletvekili Fatih Han Ünal, daha sonra Çambaşı Yaylası’nda gerçekleşen kaymakamlar toplantısına katıldı.

Kaymakamlar toplantısında bir konuşma yapan Milletvekili Fatih Han Ünal, “Hepimizin varlık sebebi ülkemize, ilimize hizmet etmek, vatandaşımızın yüzünü güldürmek, onları mutlu etmektir” diye konuştu.

Meselelerin yerinde görülerek çözüm aramanın önemine dikkat çeken Milletvekili Ünal, “Ben Sayın Valimize teşekkür ediyorum, ilçe ilçe sürekli dolaşıyor. Her gittiği yerde yapılan ve yapılamayan işleri görme imkanı yakalıyor. Bence bunu kaymakamlarımızda kendi sınırları içerisinde mahalle mahalle yaparsa memnuniyet duyarım. Çünkü oturarak hizmet verilmiyor. Oturarak bazı meseleler çözülebilir ama yerinde görmenizde arazide olmanız da fayda var. Bu yaptıkça daha iyi araziye hakim olup, daha iyi meseleleri yerinde görme imkanına sahip olacaksınız. Bizim gidemediğimiz yerlerde gözümüz kulağımız, halkın sesi olup konuları bize ilettiğinizde meseleler çözüme kavuştuğunda maksat zaten hasıl olacak. Hepimizin varlık sebebi ülkemize, ilimize hizmet etmek, vatandaşımızın yüzünü güldürmek, onları mutlu etmektir” şeklinde konuştu.